Автор Тема: Компенсация реактивной мощности, комплектующие каких производителей оптимально использовать в Конден  (Прочитано 1607 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline electrocontrol2

  • ***
  • Thank You
  • -Given: 0
  • -Receive: 3
  • Повідомлень: 90
  • Country: 00
  • Производство щитового электрооборудования
    • Перегляд профілю
    • ЭЛЕКТРОКОНТРОЛЬ
    • Awards
комплектующие каких производителей оптимально использовать в Конденсаторных установках УКРМ?

Интересует вопрос Цена - качество? Как ведут себЯ комплектующие китайских и европейских производителей, кто с какими ситуациями сталкивался? Как ведут себя пускатели ПМЛ (александрия для компенсации реактивной мощности)

Offline bondyj

  • ***
  • Thank You
  • -Given: 27
  • -Receive: 9
  • Повідомлень: 101
  • Country: ua
  • На лицо ужасный, добрый изнутри...
  • Awards За неизменность форуму II степени - на форуме 2-3 года
    • Перегляд профілю
    • Awards
І. На рахунок контакторів від "ЕТАЛ" (Олександрія, Кіровоградська обл.):
1. Переваги:
- низька вартість;
- швидкий термін поставки;
- при будь-якій несправності/відмові можна швидко замінити (відповідно слід мати усі документи на це обладнання).
2. Недолік бачив лише раз і то не знаю що би в тому випадку і в тому середовищі було б з обладнанням інших виробників:
- в УКРП, котра була встановлена біля КТП зовні (на відкритому просторі, на території підприємства), де була велика запиленість і відмовили (не зовсім відмовили - просто не так як слід пропускали струм) основні контакти і струм відповідно пішов через струмообмежуючу додаткову контактну групу, котра призначена лише для роботи в режимі комутації, а не при постійній роботі, відповіжно погоріла.
3. З того я зробив ВИСНОВОК: доцільно застосовувати в закритих і незапилених приміщеннях і для бюджетних організацій.

ІІ. Китайських контакторів не застосовував але бачучи іншу ел. тех. продукцію з КНР застосовувати не раджу.
Я учился понемногу чему-нибудь и как-нибудь. Образованием, ей-богу, я никогда не мог блеснуть...

Offline bondyj

  • ***
  • Thank You
  • -Given: 27
  • -Receive: 9
  • Повідомлень: 101
  • Country: ua
  • На лицо ужасный, добрый изнутри...
  • Awards За неизменность форуму II степени - на форуме 2-3 года
    • Перегляд профілю
    • Awards
ІІІ. Що застосовую я:
- контактори LS (Корея) - для "бідних". Не зустрічав відмов; низька вартість; постачальник ВЕКТОР ВС - класний, завжди якісно реагує на запити...
- контактори LOVATO (Італія) - в основному. Не зустрічав відмов не лише я а і про продукцію LOVATO багато, хто гарно відгукнеться; помірна вартість; постачальник СВ Альтера - класний, завжди якісно реагує на запити...
- контактори Schneider-Electric (Франція) - для підприємств, котрих цікавить в першу чергу якість. Постачальники різні; до переваг додам - консультативний центр (Schneider-Electric) та й регіональні представники, котрі якісно, в найстисліші терміни відреагують на запити та нададуть тех. підтримку...
ІV. Засоби захисту - автомат на вводі (різні виробники); захисти ступенів - плавкі запобіжники, в основному ЕТІ (Словенія) - найдешевші серед якісних та й дуже якісні (зустрічав організації-представників СІЕМЕНСА, котрі теж переходять на запобіжники ЕТІ).
V. Конденсатори:
- DUCATI  (Італія) - досить часто застосовую, бо відомий виробник; висока якість; помірна ціна; постачальник СВ Альтера - класний, завжди якісно реагує на запити.
- Electronikon (Німеччина) - досить часто застосовую, бо відомий виробник; висока якість; помірна ціна; важливо: розраховані на 400 В можуть бути ввімкнені на напругу 440 В протягом доби, що перевершує вимоги стандарту МЕК ХХХ131 (8 год/надобу) на відміну інших виробників). Конденсатори, розраховані на 400 В можуть бути доповнені фільтруючими реакторами, звісно, з відповідними індуктивностями - через можливість роботи при напрузі 440 В.
- ЕТІ (Словенія) - досить помірна якість; дещо більші розміри як в інших виробників. Конденсатори, розраховані на 440 В можуть бути доповнені фільтруючими реакторами, звісно, з відповідними індуктивностями.
- Schneider-Electric (Франція) - СУПЕРякісні і надійні, щоправда дорогі, порівняно з іншими виробниками але зручні у встановленні, корисні коли потрібно заощадити місце в установці, бо дозволяють горизонтальне встановлення...
На жаль і шкода, що дуже рідко коли застосовую, бо попадаються в основному "бідні" клієнти.
Це ще не все... Як Щось треба - питайте, я тут "наштрикався", бо десь 30% робочого часу змушений приділяти не автоматиці (мій фах), а УКРП (часто потрібно)...
« Останнє редагування: 15 Травень 2012, 04:12:46 від bondyj »
Я учился понемногу чему-нибудь и как-нибудь. Образованием, ей-богу, я никогда не мог блеснуть...

Offline electrocontrol2

  • ***
  • Thank You
  • -Given: 0
  • -Receive: 3
  • Повідомлень: 90
  • Country: 00
  • Производство щитового электрооборудования
    • Перегляд профілю
    • ЭЛЕКТРОКОНТРОЛЬ
    • Awards

Offline electrocontrol2

  • ***
  • Thank You
  • -Given: 0
  • -Receive: 3
  • Повідомлень: 90
  • Country: 00
  • Производство щитового электрооборудования
    • Перегляд профілю
    • ЭЛЕКТРОКОНТРОЛЬ
    • Awards
Если сравнивать корейские контакторы с александрийскими, какие лучше??

(Просто после того как Александрия в очередной раз подняла цены, то они выровнялись с корейцами по цене).  Я просто сталкивался по Александрии с тем что горят катушки и на контакторах для компенсации и реверсы крупные... Вот ищу поставщика - недорогая цена и чтоб работал без проблем, пока остановился на ETI, Корею пока не ставили, надо испытать.

 

Warning: this topic has not been posted in for at least 150 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Ім'я:     Email: